Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorek, a już czekają nas kolejne emocje. W poniedziałek (11 lutego) MKS PR Gniezno podejmie w ramach 4. kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorek Młodszych drużynę Panter Dopiewo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:45.

Do pierwszego starcia tych dwóch ekip doszło 18 grudnia ubiegłego roku w Dopiewie. Wówczas Pantery wygrały 23:14. Gnieźnianki szczególnie słabo wypadły w pierwszej połowie, w której rzuciły zaledwie trzy bramki. Gospodynie wywalczyły jedenaście trafień, co gwarantowało im solidną przewagę przed startem drugiej partii. W trakcie drugich 30 minut Pantery nie pozwoliły przyjezdnym na zmniejszenie strat i ostatecznie odnotowały pewny triumf.

Miejmy nadzieję, że w poniedziałek gnieźnieńskie juniorki młodsze wezmą rewanż za grudniowe niepowodzenie. Serdecznie zachęcamy do wspierania piłkarek ręcznych MKS PR podczas ciekawie zapowiadającego się starcia z dopiewskimi Panterami. Jak już zostało wspomniane, początek meczu zaplanowano na godzinę 17:45. Areną zmagań będzie hala GOSiR przy ulicy Sportowej 5. Wstęp wolny.

WIELKOPOLSKA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH – WYNIKI