Na początku roku zabiegowi poddane zostało kontuzjowane kolano Marty Giszczyńskiej. Obecnie reprezentantka naszego klubu przechodzi rehabilitację, która przebiega pomyślnie. Zawodniczka pojawia się na treningach MKS-u PR URBIS Gniezno i ćwiczy indywidualnie.

– U Marty Giszczyńskiej idzie to bardzo szybko. Bardzo cieszymy się z tego, że medycyna robi takie postępy. Marta porusza się już samodzielnie. Oczywiście jest po zabiegu. Rehabilitacja przebiega poprawnie. Jest z nami na treningach. Ćwiczy indywidualnie i wzmacnia kolano. Jesteśmy pełni optymizmu, że przed przyszłym sezonem przejdzie całe przygotowania i będzie gotowa do gry – mówi Robert Popek, trener MKS-u PR URBIS Gniezno.

Przypomnijmy, że kontuzja kolana Marty Giszczyńskiej odnowiła się podczas grudniowych derbów Wielkopolski, w ramach których MKS PR URBIS Gniezno podejmował w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki drużynę K.S AP-Poznań.

Fot. FotoStube