Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka – Ewa Nowicka – otrzymała Złotą Odznakę Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Ma to związek z sukcesem, jaki odniosła wraz z reprezentacją Polski w piłce ręcznej plażowej w 2017 roku. Przypomnijmy, że wówczas biało-czerwone wywalczyły wicemistrzostwo Europy. 

Złote Odznaki Związku Piłki Ręcznej w Polsce otrzymały zawodniczki oraz sztab szkoleniowy – zdobywcy srebrnego medalu Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej Zagrzeb 2017. Odznaczenia zostały przyznane przez Kapitułę Odznaczeń i Medali ZPRP.

Poniżej lista nagrodzonych za sukces w Zagrzebiu:

1.BARTKOWIAKSylwia
2.BŁASZCZYKAnna
3.KRUPANatalia
4.ŁAKOMYWeronika
5.MASŁOWSKAKatarzyna
6.MAZUREKPaula
7.NOWICKAEwa
8.SŁOTAMagdalena
9.SOWAPaulina
10.ŚLĘZAKAlicja
11.ŁUKASIKAlicja
12.PEDAKarolina
13.GÓRSKIBartosz

Dodaj komentarz