Jagoda Linkowska wraca do zdrowia po kontuzji kostki, jakiej doznała przy okazji ostatniego meczu MKS PR URBIS Gniezno z SMS ZPRP II Płock. Pełną sprawność odzyskuje m.in. pod opieką fizjoterapeuty Michała Pawlikowskiego. Niewykluczone, że żółto-czarne barwy ponownie założy już w najbliższą środę.

Z kostką jest już dużo lepiej, kule poszły w zapomnienie. Na jednym treningu zaczęłam już delikatnie truchtać. Michał widzi znaczną poprawę. Jeżdżę również na zabiegi rehabilitacyjne do pana Pawła. Na dniach okaże się, czy będę zdolna do środowego meczu. Jestem pełna optymizmu! – mówi Jagoda Linkowska, najskuteczniejsza strzelczyni w MKS PR URBIS Gniezno (87 bramek w 14 meczach).

Najbliższy czas będzie bardzo pracowity dla gnieźnieńskiej drużyny. W tę środę podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka zagrają w o 17:30 w Płocku z tamtejszym SMS ZPRP I, natomiast już w sobotę zmierzą się na domowym parkiecie z ekipą ChKS PŁ. Początek starcia w hali im. Mieczysława Łopatki o godz. 18:00.

Fot. SportoweGniezno.pl.