W sobotę o godzinie 17:00 piłkarki ręczne MKS-u PR URBIS Gniezno rozegrają kolejne spotkanie ligowe przed domową publicznością. Tego dnia podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka zmierzą się z MKS-em Dwójka Łomża. Tradycyjnie zanosi się na niemałe emocje.

MKS PR URBIS Gniezno jest obecnie czwartą siłą pierwszoligowych zmagań. Ekipa z pierwszej stolicy Polski zapisała na swoim koncie dwanaście zwycięstw oraz pięć porażek. Do drużyn z pierwszych lokat gnieźnianki nie tracą wiele – zaledwie trzy “oczka”. Jest więc duża szansa na polepszenie swojej pozycji.

MKS Dwójka Łomża plasuje się w tabeli na miejscu jedenastym. Do tej pory łomżanki zainkasowały zaledwie cztery zwycięstwa i aż czternaście przegranych. Nie oznacza to jednak, że MKS Dwójka to słaby zespół. Jest to drużyna dobrze poukładana, która wygrała dwa z trzech ostatnich pojedynków.

Spotkanie w ramach 18. kolejki I ligi kobiet gr. A zaplanowano na godzinę 17:00. Mecz odbędzie się w hali im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3. Emocji na pewno nie zabraknie! Zachęcamy do pojawienia się na trybunach i wspierania gnieźnieńskich szczypiornistek głośnym dopingiem.

Ceny biletów:
– normalny: 8 zł.
– ulgowy: 4 zł (przysługuje uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom.
– dzieci i młodzież do lat 12: wstęp wolny.