W sobotę zawodniczki MKS-u PR URBIS Gniezno rozegrają przedostatnie domowe spotkanie w tym sezonie. Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka zmierzą się z Drwęcą Novar Lubicz. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 19:00.

Drwęca Novar Lubicz z pewnością dokona wszelkich starań, by sprawić w Gnieźnie niespodziankę. Co prawda jest to ostatni zespół pierwszoligowych rozgrywek, ale ekipa spod Torunia już kilka razy udowodniła, że potrafi nawiązywać skuteczną walkę z wyżej notowanymi przeciwniczkami. Absolutnie nie można zatem lekceważyć naszego sobotniego rywala.

MKS PR URBIS Gniezno ma o co grać. Zawodniczki z pierwszej stolicy Polski są obecnie trzecią siłą I ligi kobiet gr. A. W czołówce zestawienia panuje niesamowity ścisk. Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka nadal liczą się w walce o tytuł mistrza pierwszej ligi. By jednak polepszyć lokatę na koniec sezonu, trzeba notować kolejne triumfy.

Mamy nadzieję, że na sobotnim meczu trybuny ponownie wypełnią się kibicami i w świetnej atmosferze powalczymy o następne ligowe zwycięstwo. Pamiętajcie, że razem jesteśmy silniejsi! #WszyscyRazem

Ceny biletów:
– normalny: 8 zł.
– ulgowy: 4 zł (przysługuje uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom.
– dzieci i młodzież do lat 12: wstęp wolny.

Mecz zostanie rozegrany w nowej hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3.