Za nami turniej w ramach 1/16 Pucharu ZPRP Młodziczek (rocznik 2004 i młodsze) w Słubicach. Drużyna MKS PR II Gniezno (rocznik 2005) ambitnie rywalizowała ze starszymi koleżankami. Ostatecznie jednak dwa zwycięstwa nie wystarczyły, by awansować do kolejnej fazy.

Podopieczne trenera Roberta Popka przegrały na otwarcie turnieju z Energą AZS Politechnika Koszalińska I 13:17, a następnie pokonały w rzutach karnych SPR Sośnicę Gliwice 3:1 (reg. czas 20:20) i na zakończenie zmagań pokaźnie wygrały z UKS-em Jedynka Słubice 18:27.

Niestety, pomimo dwóch zwycięstw MKS PR II nie awansował do 1/8 Pucharu ZPRP. Naszym młodym zawodniczkom należą się jednak słowa uznania za zaprezentowanie solidnej postawy i woli walki do końca turnieju. Podziękowania kierujemy również w stronę kibiców, którzy pokonali ponad 200 kilometrów, by wspierać gnieźnieńskie szczypiornistki. W Słubicach zameldowało się ponad 30 widzów z Gniezna. Dziękujemy!

PUCHAR ZPRP MŁODZICZEK – WYNIKI