Choć mamy wakacje, to w klubie nie ma czasu na odpoczynek. Nieco wytchnienia miały jedynie nasze kanały informacyjne, w których przez ostatni czas działo się nieco mniej. Dziś ruszamy z ofensywą komunikacyjną. Najbliższe dni przyniosą wiele istotnych wiadomości związanych ze zbliżającymi się rozgrywkami I ligi kobiet.

Praktycznie codziennie będziemy dostarczać Wam informacje z życia klubu – zarówno te dotyczące podjętych działań w minionym czasie, jak i odnoszące się do bieżących spraw. Z pewnością tym, co najbardziej ciekawi naszych kibiców, jest kadra na nadchodzący sezon. Sukcesywnie będziemy odkrywać karty. Już teraz możemy jednak zdradzić, że doszło do pewnych zmian. Na szczegóły przyjdzie czas.

Ponadto podzielimy się z Wami wiadomościami z przygotowań, których istotnym elementem będzie obóz w Zbąszyniu (początek 16 sierpnia). Są również plany sparingowe. Nasi trenerzy chcą sprawdzić formę swoich podopiecznych na tle wymagających przeciwników, dlatego też postanowili, że zespół weźmie udział w silnie obsadzonym turnieju, w którym będzie rywalizował z drużynami z PGNiG Superligi.

By klub mógł stabilnie prosperować, potrzebne są odpowiednie środki finansowe. Tutaj arcyważne jest wsparcie sponsorów oraz lokalnych instytucji. Cieszymy się, że nasz klub zyskuje w oczach dobroczyńców i coraz więcej firm decyduje się na to, by razem z nami napędzać rozwój żeńskiego handballu w pierwszej stolicy Polski. Co ważne, udało się powiększyć grono naszych sponsorów. Sukcesywnie będziemy ich prezentować.

Konkretów spodziewajcie się każdego dnia. Do dyspozycji mediów, podobnie jak w zeszłym sezonie, pozostaje Mateusz Domański (m.domanski@mks-gniezno.pl), który nadal będzie spikerem podczas domowych spotkań MKS PR URBIS Gniezno. Rozpoczęło się już budowanie bazy patronów medialnych na sezon 2019/20.

Bądźcie czujni!