Kontynuujemy prezentację sponsorów. W zbliżającym się sezonie MKS PR URBIS Gniezno w dalszym ciągu wspierać będzie ciągle rozwijająca się firma ARMON BIS. Poniżej znajdziecie krótki opis jej działalności.

ARMON BIS, firma działająca na rynku polskim od roku 2006. Zajmujemy się kompleksową produkcją metalowych akcesoriów i okuć meblowych. Zdobyte wcześniej doświadczenie, operatywność i rozpoznanie marketingowe, sprawiły, że firma ARMON BIS ciągle się rozwija – w tej chwili świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obróbki blach.

W swoim parku maszynowym posiadamy szerokie zaplecze maszynowe:
• laser w technologii światłowodowej Fiber
• plazma z możliwością wycinania do 40 mm
• malarnię proszkową
• spawalnię
• prasy do wytłaczania z blach
• tokarki, niciarki, szlifierki

Dziękujemy za wsparcie!