Zawodniczki szlifują formę przed startem nowego sezonu, a do tego prężnie funkcjonuje nasz dział marketingowy. Najnowszym owocem starań przedstawicieli klubu i naszych przyjaciół jest stworzenie autobusu w barwach MKS PR Gniezno!

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie Atom Projekt, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu za umożliwienie realizacji tego projektu.

Na autobusie widoczne jest m.in. hasło “zapraszamy do naszej akademii piłki ręcznej”. Przypominamy, że to nowy projekt MKS PR Gniezno. Niebawem ruszą zapisy do akademii, która będzie przyjmować dziewczęta już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Dla naszego klubu to kolejny etap rozwoju piramidy szkolenia dzieci i młodzież.

Autobus już wkrótce wyjedzie na ulice Gniezna. Zachęcamy do kursowania z barwami naszej drużyny!

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda “nasz” autobus: