Kolejnym sponsorem MKS PR URBIS Gniezno na sezon 2019/20 jest dobrze znana w Gnieźnie i nie tylko firma VELUX. To największy producent i eksporter okien dachowych w Polsce. Dziękujemy za zaufanie i okazane wsparcie!

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Firma VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, wspierające organizacje społeczne, które realizują projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży.

Podstawą działalności firmy jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR – dostępnym tutaj.