Drukarnia Majorczyk to wierny partner naszego klubu. Dzięki jego zaangażowaniu MKS PR Gniezno może nieustannie się rozwijać. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i z ręką na sercu polecamy korzystanie z usług Drukarni Majorczyk!

Drukarnia Majorczyk Spółka Jawna to nowoczesna z długoletnią tradycją i doświadczeniem firma. Specjalizuje się w produkcji ulotek, folderów, katalogów, druków reklamowych. Działa na rynku od 1984 roku.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i doświadczeniu, drukarnia jest w stanie sprostać każdemu powierzonemu zadaniu, począwszy od projektu po gotowy druk. Doświadczona grupa ludzi oraz nowoczesne maszyny i urządzenia stanowią gwarancję jakości i terminowości zamówienia. Nieprzerwany i długoletni rozwój drukarni w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala zaoferować jej klientom szeroki asortyment usług.

Zachęcamy do skorzystania z usług Drukarni Majorczyk i odwiedzenia jej strony www!