Jutro i pojutrze będziemy przebywać w Koszalinie, gdzie weźmiemy udział w silnie obsadzonym turnieju. Zmierzymy się z najlepszymi drużynami w naszym kraju – MKS Perłą Lublin (mistrz Polski), AZS-em Koszalin (3. miejsce w Polsce), a także Startem Elbląg (4. miejsce w Polsce).

Dla naszego zespołu to chwilowe oderwanie się od obozu w Zbąszyniu, gdzie szlifujemy formę od 16 sierpnia. Po turnieju w Koszalinie wrócimy tam na trzy dni, by 25 sierpnia udać się w drogę powrotną do Gniezna.

Turniej w Koszalinie z pewnością będzie bardzo dobrym testem po zeszłorocznym starciu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski w Pucharze Polski. – Pokaże nam on, gdzie jesteśmy – w jakim miejscu przygotowań. Szykuje się bardzo fajny trening. Po turnieju w Koszalinie pojedziemy z powrotem do Zbąszynia. Po turnieju będziemy dalej tam trenować. Później przyjeżdżamy do Gniezna i będziemy przygotowywać się na miejscu – mówi Roman Solarek, trener MKS PR Gniezno.

O wynikach zmagań turniejowych w Koszalinie będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem naszego fanpage’a na Facebooku.