Sezon zbliża się nieubłaganie, a więc najwyższa pora, by rozpocząć proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów. Poniżej prezentujemy procedurę przyznawania akredytacji na sezon 2019/20.

Aby uzyskać akredytację, należy przesłać maila na adres m.domanski@mks-gniezno.pl (do dnia 1 września 2019 roku), w którym powinny zostać zawarte następujące informacje:

Nazwa redakcji
Imię i nazwisko akredytowanej osoby
Funkcja: Prasa/FOTO/TV
Adres e-mail dziennikarza

UWAGA!
Każdej redakcji przysługuje maksymalnie jedna akredytacja “prasa” i jedna “FOTO”.

Akredytacje będą do odbioru przed meczem Pucharu Polski ze Spartą Oborniki (8 września). O ich przyznaniu poinformujemy mailowo najpóźniej 7 września.

Każdy redakcja, która otrzyma akredytacje zobowiązana jest zamieszczać na swoich platformach przynajmniej zapowiedzi i relacje z meczów MKS PR URBIS Gniezno.