Event Parts to kolejna firma, która wspiera rozwój MKS PR Gniezno. Nasz sponsor jedyna w regionie, profesjonalna wypożyczalnia sprzętu/infrastruktury eventowej. Dziękujemy za wsparcie!

Miło nam się pochwalić tym, że nasz projekt Event Parts udaje nam się konsekwentnie rozwijać. Dziś w zasadzie gotowi jesteśmy już podjąć się organizacji niemal każdego eventu. Niestraszne nam już nie tylko małe bankiety biznesowe, gale i wydarzenia sportowe, ale bez problemu obsłużymy także koncerty muzyczne, pikniki rodzinne lub promocyjne na kilka tysięcy osób!  – mówią przedstawiciele Event Parts.

Za gorąco, aby robić swój event w pomieszczeniu, a jednocześnie plener może nie dać komfortu intymności Waszym gościom?
To żaden problem. Sprzęt eventowy Event Parts, a zwłaszcza namioty, doskonale sprawdzą się w każdą porę roku. Ani upał, ani nawet pochmurna aura, nie storpeduje Waszych planów imprezowych! Sprzęt zostanie przywieziony, rozstawiony, a następnie, po udanej zabawie, zdemontowany.

Zachęcamy do korzystania z usług Event Parts! Więcej informacji na temat tej firmy znajdziecie TUTAJ.