W środę i czwartek nasz zespół brał udział w Turnieju o Puchar Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Rywalizację zakończyliśmy na czwartym miejscu, przegrywając ze zdecydowanie wyżej notowanymi przeciwnikami.

W pierwszym meczu turnieju zmierzyliśmy się z EKS Startem Elbląg, późniejszym triumfatorem dwudniowych zmagań. Do przerwy przegrywaliśmy zaledwie jedną bramką – 11:12. Ostatecznie Start wygrał 31:23.

Drugi dzień turnieju to kolejna dawka solidnej lekcji piłki ręcznej. Najpierw przegraliśmy z koszaliniankami 36:20, a następnie z ekipą z Lublina 7:26.

Za nami trzy mecze, które pokazują, w którym miejscu obecnie jesteśmy i co jeszcze musimy poprawić. Na pewno wyciągniemy wnioski, by w rozgrywkach ligowych inkasować jak najwięcej zwycięstw.

Kolejność drużyn w końcowej klasyfikacji turnieju:

1. EKS Start Elblag
  2. MKS Perła Lublin
  3. PR Koszalin
  4. MKS PR Gniezno

Na koniec dodajmy, że najlepszą zawodniczką naszego zespołu podczas zmagań w Koszalinie wybrana została Monika Łęgowska.