Kibice MKS PR URBIS Gniezno z pewnością doskonale kojarzą Monikę Łęgowską, Agnieszkę Siwkę i Natalię Niedzielską. To zawodniczki, które od dłuższego czasu bronią barw naszego klubu. W przyszłym sezonie nadal będą walczyć o punkty dla MKS-u w rozgrywkach I ligi.

Przypomnijmy, że Agnieszka Siwka i Natalia Niedzielska to skrzydłowe. Pierwsza z nich występuje na lewej stronie boiska, a druga – na prawej. Monika Łęgowska gra natomiast na rozegraniu.

Wszystkie trzy w ostatnim czasie uczestniczyły w turnieju towarzyskim w Koszalinie, gdzie nasza drużyna zajęła czwartą lokatę. W tym miejscu warto zaznaczyć, że Łęgowska została wybrana najlepszą zawodniczką naszego zespołu.

Powoli kończymy prezentowanie kadry na sezon 2019/20, choć są jeszcze karty, które niebawem odkryjemy. Jak co roku zamierzamy walczyć o najwyższe cele i wierzymy, że będziecie nas wspierać w tej batalii swoim głośnym dopingiem!