Kolejną firmą wspierającą rozwój MKS PR Gniezno jest Elfih. Nasz sponsor wykonuje wszelakiego typu prace związane z instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi NN i SN. Świadczy także usługi pomiarów parametrów instalacji elektrycznych potrzebnych do odbiorów budynków, jak i przeglądów okresowych. Dziękujemy za wsparcie!

– Doświadczenie w branży elektrycznej jak i elektro-energetycznej, zdobywane od 2000 roku, podczas wykonywania pracy zawodowej, pozwoliło mi w pewnym momencie poczuć się na tyle silnie, że postanowiłem spróbować jako firma wykonywać usługi dla osób prywatnych. Firma ELFIH powstała w maju 2008 roku. Jakość wykonywanych usług, terminowość ich wykonania i oczywiście przystępne ceny pozwoliły znacznie zwiększyć grono klientów. Pojawiły się pierwsze firmy, z którymi w większości współpracujemy do dnia dzisiejszego – informuje Przemysław Błachowiak, właściciel firmy Elfih.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego partnera. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://elfih.pl/index.php.