W sobotę (jutro) na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się finał Królewskiego Festiwalu Artystycznego 2019. Przy tej okazji zaprezentowany zostanie zespół seniorek MKS PR URBIS Gniezno. Do prezentacji dojdzie tuż przed koncertem Comy.

Koncert Comy ma rozpocząć się o godzinie 20:15, więc prezentacji MKS PR URBIS Gniezno należy się spodziewać około godz. 20:00. Na scenie zobaczymy m.in. zawodniczki i sztab szkoleniowy naszej drużyny.

Serdecznie zapraszamy kibiców MKS PR URBIS Gniezno do pojawienia się na Rynku. To będzie doskonała okazja, by bliżej zapoznać się z kadrą naszego zespołu i posłuchać o naszych planach na nadchodzący sezon.

Wszystkich tych, którzy zdecydują się wziąć udział w prezentacji naszej drużyny, zachęcamy do zabrania ze sobą klubowych barw. Niech kolory żółty i czarny opanują gnieźnieński Rynek. Do zobaczenia!