Wrota naszego klubu są nieustannie otwarte na nowych partnerów, sponsorów czy kibiców. Wychodzimy z założenia, że warto współpracować, dlatego też jesteśmy chętni do kooperowania z lokalnymi klubami. Uważamy, że razem jesteśmy mocniejsi i dzięki temu możemy budować silną pozycję gnieźnieńskiego sportu.

Od dłuższego czasu wspieramy się wzajemnie z GTM Startem Gniezno, a ponadto budujemy pozytywne stosunki z MKS-em Mieszko Gniezno. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy zdziałać więcej, a przyjacielskie relacje pozwolą wszystkim zainteresowanym na osiąganie korzyści.

Dodajemy sobie siły do dalszej pracy nie tylko dobrym słowem, ale i wspieramy naszych sąsiadów z Wrzesińskiej 25 czy Strumykowej 8 obecnością na trybunach. Dziś, przed prezentacją na Rynku, wybieramy się na domowe spotkanie “Mieszkowców”, by pomóc im zdobyć trzy punkty w derbowym starciu z Jarotą Jarocin.

Zachęcamy do tego również i Was! Początek spotkania o godzinie 17:00.