Wrzesień to miesiąc, w którym zainaugurujemy nasz nowy projekt. Już niebawem ruszy Akademia Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno. Jest to kolejny krok w rozwoju piramidy szkoleniowej naszego klubu. Do akademii będą mogły uczęszczać dziewczęta ze szkół podstawowych i starsze.

W ostatnim tygodniu września planujemy dwa bezpłatne treningi zapoznawcze. Będą to zajęcia o charakterze pokazowym – aby zainteresowani mogli zobaczyć, jaka jest wizja Akademii Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 666 363 715.

– Mamy wiele pomysłów dla dziewczyn i dziewczynek. Chcemy stworzyć akademię, która będzie kształtowała młode talenty i pozwoli na zbudowanie solidnych fundamentów dla pierwszej drużyny. Plan na przyszłość zakłada zgłoszenie do rozgrywek ligowych drugiego zespołu, gdzie również będzie potrzebna odpowiednia kadra. Wierzymy, że nasz nowy projekt sprawi, że jeszcze więcej dziewcząt będzie chciało uprawiać piłkę ręczną – mówi Przemysław Błachowiak, dyrektor ds. rozwoju akademii.

Już w piątek ruszamy do gnieźnieńskich szkół podstawowych, gdzie będziemy zachęcać do tego, by dołączyć do Akademii Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno. Rozwiesimy plakaty, rozdamy plany lekcji i odpowiemy na ewentualne pytania. Miesięczna opłata za uczęszczanie do APR będzie wynosiła 100 złotych (jeżeli zapisze się rodzeństwo, to siostra będzie miała 50% rabat).

Trenuj z nami i pomóż budować silną pozycję gnieźnieńskiej piłki ręcznej!