Już w piątek rozpocznie się trzydniowy turniej dla dzieci i młodzieży Gniezno Santander Cup. W zawodach weźmie udział szesnaście zespołów w kategorii młodziczka i osiemnaście w kat. dzieci. Prezentujemy szczegółowy harmonogram meczów. Zapraszamy do kibicowania – wstęp wolny!

MŁODZICZKA    (hala GOSiR, ul. Sportowa 5 – Stara), (hala widowiskowo-sportowa, ul. Sportowa 3 – Nowa)

Grupa AGrupa BGrupa CGrupa D
MKS 05’ G-noMKS KarczewDwójka RadzyminMTS Kwidzyn
Jedynka DzierżoniówRuch ChorzówSłupia SłupskKoszalin
Orlik KcyniaDąbrowa ChełmińskaOlimpijczyk Budzyń50 Białystok
Junak WłocławekPantery DopiewoLider SławnoMKS 06’ G-no

Piątek:

  1. 14:30 – Orlik Kcynia                     –       Junak Włocławek                   (gr. A) – Hala Nowa
  2. 15:10 MKS 05’ G-no                  –       Jedynka Dzierżoniów            (gr. A) – Hala Nowa
  3. 14.30 – Ruch Chorzów                  –       Dąbrowa Chełmińska            (gr. B)
  4. 15.10 – MKS Karczew                 –       Pantery Dopiewo                   (gr. B)
  5. 15.50 –  Słupia Słupsk                   –       Olimpijczyk Budzyń              (gr. C)- Hala Nowa
  6. 16.30 –  Dwójka Radzymin            –       Lider Sławno                          (gr. C)- Hala Nowa
  7. 15.50 –  50 Białystok                      –       MKS 06’ G-no                       (gr. D)
  8. 16.30 –  Pantery Dopiewo              –       Ruch Chorzów                       (gr. B)
  9. 17.10 –  Junak Włocławek              –      Jedynka Dzierżoniów            (gr. A)- Hala Nowa
  10. 17.50 –  MKS 05’ G-no                  –       Orlik Kcynia                          (gr. A)- Hala Nowa
  11. 17.10 –  MKS 06’ G-no                 –       Koszalin                                 (gr. D)
  12. 17.50 –  MTS Kwidzyn                  –       50 Białystok                           (gr. D)
  13. 18.30 – Olimpijczyk Budzyń        –       Dwójka Radzymin                 (gr. C)- Hala Nowa
  14. 19.10 –  Lider Sławno                    –       Słupia Słupsk                        (gr. C)- Hala Nowa
  15. 18.30 –  Dąbrowa Chełmińska       –       MKS Karczew                       (gr. B)
  16. 19.10 –  Koszalin                            –       MTS Kwidzyn                       (gr. D)

Sobota:

  1. 08.30 –    Orlik Kcynia              –          Jedynka Dzierżoniów            (gr. A)- Hala Nowa
  2. 09.10 –     MKS 05’ G-no           –          Junak Włocławek                   (gr. A) – Hala Nowa
  3. 08.30 –    Dąbrowa Chełmińska–          Pantery Dopiewo                   (gr. B)
  4. 09.10 –    Ruch Chorzów           –          MKS Karczew                       (gr. B)
  5. 10.50 –   Olimpijczyk Budzyń  –          Lider Sławno                         (gr. C) – Hala Nowa
  6. 11.30 –  Dwójka Radzymin     –          Słupia Słupsk                         (gr. C) – Hala Nowa
  7. 10.50 –    MKS 06’ G-no           –          MTS Kwidzyn                       (gr. D)
  8.  11.30 –     Koszalin                     –          50 Białystok                           (gr. D)
  9. 13.30 – A1 – C2          ……………………….    –  …………………………. – Hala Nowa
  10. 14.10 – C1 – A2          ……………………….    –  …………………………. – Hala Nowa
  11. 14.50 – B1 – D2          ……………………….    –  …………………………. – Hala Nowa
  12. 15.30 – D1 – B2          ……………………….    –  …………………………. – Hala Nowa
  13. 13.30 – A3 – C4          ……………………….    –  ………………………….
  14. 14.10 – C3 – A4         ……………………….    –  ………………………….
  15. 14.50 -B3 – D4         ……………………….    –  ………………………….
  16. 15.30 –     D3 – B4          ……………………….    –  ………………………….
  17. 17.30 – wygrani meczu 25 i 26   ……………………….   –   ………………………. – Hala Nowa
  18. 18.10 – wygrani meczu 27 i 28   ……………………….   –   ………………………. – Hala Nowa
  19. 17.30 – przegrani meczu 25 i 26……………………….-  ……………………….
  20. 18.10 – przegrani meczu 27 i 28………..…………….    –  ……………………….
  21. 18.50 – przegrani meczu 29 i 30……………………….   –   ………………………. – Hala Nowa
  22. 18.50 – przegrani meczu 31 i 32……………………….   –   ……………………….

Niedziela: 

  1. 08.00 – wygrani meczu 29 i 30 …………………….    –   ……………………. – Hala Nowa
  2. 08.40 – wygrani meczu 31 i 32  …………………….   –   ……………………. – Hala Nowa
  3. 09.00 – (o XV m.) przegrani meczu 37 i 38  …………………….   –   …………………….
  4. 09.40 – (o XIII m.) wygrani meczu 37 i 38  …………………….    –  …………………….
  5. 10.50 – (o XI m.) przegrani meczu 39 i 40  …………………….    –  …………………….
  6. 10.50 – (o V m.) wygrani meczu 35 i 36  …………………….   –   ……………………. – Hala Nowa
  7.  11.30 – (o IX m.) wygrani meczu 39 i 40 …………………….    –   …………………….
  8. 12.10 – (o VII m.) przegrani meczu 35 i 36  ………………….   –   …………………….
  9. 12.00 – (o III m.) przegrani meczu 33 i 34……….…..……….   –   …………………. – Hala Nowa
  10. 13.10 – (o I m.) wygrani meczu 33 i 34……….…..………….    –  ……………………. – Hala Nowa

14.00 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU (hala Widowiskowo – Sportowa, ul. Sportowa 3 – Nowa)

Wręczenie nagród i wyróżnień

Losowanie dwóch nagród niespodzianek

DZIECI   rocznik 2007 i mł.

Grupa AGrupa BGrupa CGrupa D
BANINOWŁOCŁAWEKTUZINEK GNIEZNOKĘPNO
DZIERŻONIÓWKARCZEWŚWIDNICANOWA KARCZMA
RADZYMIN 07’DOPIEWO IKOSZALINDĄBROWA CHEŁM.
BUDZYŃKCYNIAKOWALEWO POM.DOPIEWO II
RADZYMIN 08’SP7 GNIEZNO

Piątek:

Godz.Hala SP12 os. K.Wielkiego 33
15.ooB  WŁOCŁAWEK- KARCZEW
15.30B  DOPIEWO I- KCYNIA
16.00C   TUZINEK GNIEZNO -ŚWIDNICA
16.30C   KOSZALIN- KOWALEWO POM.
17.00D  SP7 GNIEZNO -KĘPNO
17.30D  DĄBROWA CHEŁM. -DOPIEWO II
18.00A  BANINO -DZIERŻONIÓW
18.30A  RADZYMIN 07’- BUDZYŃ
19.00C  RADZYMIN 08’-  TUZINEK GNIEZNO
19.30C  ŚWIDNICA- KOSZALIN
20.00D  KĘPNO -NOWA KARCZMA

Sobota:

Godz.Hala SP12 os. K.Wielkiego 33Godz.Hala “Stara” ul. Sportowa 5Godz.Hala „Nowa” ul. Sportowa 3
8.30D NOWA KARCZMA -DĄBROWA CHEŁM.
9.00C KOWALEWO POM.-RADZYMIN 08’
9.30C TUZINEK GNIEZNO -KOSZALIN
10.00D DOPIEWO II   – SP7 GNIEZNO9.50B WŁOCŁAWEK- DOPIEWO I9.50A BANINO -RADZYMIN 07’
10.30D KĘPNO -DĄBROWA CHEŁM.10.20B KARCZEW -KCYNIA10.20A DZIERŻONIÓW- BUDZYŃ
11.00C ŚWIDNICA -KOWALEWO POM.
11.30C RADZYMIN 08’- KOSZALIN
12.00D NOWA KARCZMA-DOPIEWO II12.10A BANINO -BUDZYŃ12.10B WŁOCŁAWEK- KCYNIA
12.30D SP7 GNIEZNO -DĄBROWA CHEŁM.12.40A DZIERŻONIÓW- RADZYMIN 07’12.40B KARCZEW -DOPIEWO I
13.00C TUZINEK GNIEZNO -KOWALEWO POM.
13.30C ŚWIDNICA -RADZYMIN 08’
14.00D KĘPNO -DOPIEWO II
14.30D NOWA KARCZMA -SP7 GNIEZNO
15.30E  4A-5C
16.00E 3A-3C
16.30F 4B-5D16.30¼ 1B-2D16.30¼ 1A-2C
17.00F 3B-3D17.00¼ 1D-2B17.00¼ 1C-2A
17.30E 4A-4C
18.00E 3A-5C
18.30F 4B-4D
19.00F 3B-5D

Niedziela:

Godz.Hala SP12 os. K.Wielkiego 33Godz.Hala “Stara” ul. Sportowa 5Godz.Hala „Nowa” ul. Sportowa 3
8.00E 4A-3C8.00½ (5-8) przegrani ¼ 1B-2D i ¼ 1A-2C
8.30E 3A-4C8.30½ (5-8) przegrani ¼ 1D-2B i ¼ 1C-2A
9.00F 4B-3D
9.30F 3B-4D9.20½ (1-4) wygrani ¼ 1B-2D i ¼ 1A-2C
10.00o miejsce 179.50½ (1-4) wygrani ¼ 1D-2B i ¼ 1C-2A
10.30o miejsce 1510.20o miejsce 710.20o miejsce 5
11.00o miejsce 13
11.30o miejsce 1111.30o miejsce 3
12.00o miejsce 9
12.40o miejsce 1

14.00 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

        (hala Widowiskowo – Sportowa, ul. Sportowa 3 – Nowa)

          Wręczenie nagród i wyróżnień

          Losowanie dwóch nagród niespodzianek