W nadchodzącym sezonie nadal będziemy współpracować ze spółdzielnią Dozór, z którą podpisaliśmy umowę sponsorską i umowę na ochronę podczas domowych spotkań. Dziękujemy za wsparcie!

Poniżej prezentacja spółdzielni Dozór:

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowej ochronie osób i mienia z ponad 27-letnim doświadczeniem opartym na polskim kapitale. Na rynku ogólnopolskim działamy od 1992 roku. Spełniamy wszystkie wymogi do prowadzenia działalności w zakresie kompleksowej ochronie Osób i Mienia, na podstawie Koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-1211/00. System ochrony tworzymy indywidualnie dla każdego obiektu, z uwzględnieniem jego specyfiki i rzeczywistych potrzeb klienta.

Nasze usługi realizujemy w oparciu o Pracowników Ochrony, systemy sygnalizacji włamania i napadu, wsparcia Grupy Interwencyjnej, konwojowanie wartości pieniężnych. W obiektach chronionych przez dozór, system ochrony poddawany jest stałej analizie i kontroli wewnętrznej. Działalność Spółdzielni “DOZÓR” w Gnieźnie jest ubezpieczona w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń „PZU”.

Należymy do branżowej organizacji pracodawców ochrony Polska Izba Ochrony.