Kolejna zmiana w terminarzu MKS PR URBIS Gniezno. W pierwotnie planowanym terminie nie odbędzie się domowy mecz piłkarek ręcznych prowadzonych przez trenerów Roberta Popka i Romana Solarka z drużyną KS Cracovii 1906.

Zgodnie z harmonogramem, spotkanie to miało dojść do skutku w weekend 9/10 listopada. Jest to jednak niemożliwe z uwagi na zajętość gnieźnieńskiej hali.

Wobec tego nasz klub wystąpił z prośbą o przełożenie meczu VII kolejki I ligi kobiet gr. B. Propozycja ta została zaakceptowana i szybko udało się ustalić nową datę starcia z “Pasami”.

Mecz z Cracovią odbędzie się 24 listopada. Miejscem zmagań piłkarek ręcznych będzie hala widowiskowo-sportowa im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3 w Gnieźnie.

Roszady w terminarzu sprawiły, że to właśnie tym meczem zainaugurujemy sezon przed domową publicznością. Pierwszy pojedynek wyjazdowy zagramy natomiast już w tę sobotę, kiedy to czeka nas podróż do Jeleniej Góry. Trzymajcie za nas kciuki!