Kontynuujemy prezentowanie sponsorów MKS PR Gniezno na sezon 2019/20. Miło nam poinformować, że do grona dobroczyńców dołączyła Nowa Elektro – hurtownia elektryczna.

Firma Nowa Elektro, do niedawna kojarzona z nazwą Nowa France należy do czołówki sieci hurtowni elektrotechnicznych w Polsce. Założona 1989 roku przez Mariana Nowaka – obecnego Prezesa spółki, aktualnie skupia 36 oddziałów na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 300 osobową wykwalifikowaną kadrę. Korzenie firmy sięgają 1946 roku, kiedy to powstał łódzki ELMET – przedsiębiorstwo handlu artykułami technicznymi, które zostało przejęta w 2000 roku przez Prezesa Mariana Nowaka.

Nowa Elektro jako współzałożyciel przynależy do największej grupy zakupowej w kraju Fegime Polska. Jest to najbardziej znacząca sieć dystrybutorów produktów i artykułów elektrycznych na terenie Polski, zrzeszających największych hurtowników z ugruntowaną pozycja na rynku. W latach 2014 – 2015 Prezes Nowa Elektro Marian Nowak jako pierwszy w Europie Środkowo – Wschodniej został Prezesem grupy Fegime Europe.

Dziękujemy za wsparcie!