Kontynuujemy prezentację sponsorów MKS PR Gniezno w sezonie 2019/20. Kolejną firmą, która zdecydowała się wesprzeć rozwój żeńskiego handballu w naszym mieście, jest Bol-Ann. To największy w regionie skład materiałów budowlanych i market z materiałami wykończeniowymi, chemią budowlaną, akcesoriami i narzędziami. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Co oferuje firma Bol-Ann?

Od fundamentów po dach, a nawet dalej, po kompleksową wykończeniówkę. Bloczki, cement, kleje, papy, folie fundamentowe i wszystkie elementy okołofundamentowe od stali zbrojeniowej po grunty. Dalej ściany: cegły, bloczki ścienne, pustaki ceramiczne i wszystko, co niezbędne do postawienia i wykończenia ścian, po samą elewację. Dalej dachy: stropy, dachówki, blachodachówki i pozostałe, aż po okna dachowe. Więcej: chemia budowlana i wykończeniowa, narzędzia, artykuły BHP, a nawet elementarna chemia gospodarcza niezbędna w etapach czyszczenia po pracach wykończeniowych. Wszystko, co niezbędne w budowie, przebudowie, rozbudowie i remontach znajdziesz w składzie materiałów budowlanych Bol‑Ann lub w markecie z materiałami wykończeniowymi Bol‑Ann.

Zamawiasz, a my dowozimy. Posiadamy oczywiście samochody z HDS, ale zupełną nowością jest samochód dostawczy z wózkiem widłowym, jak na razie jedyny w Gnieźnie*. Dysponujemy samochodami do przewozu materiałów sypkich oraz innych, posiadającymi wywrot. Posiadamy także specjalny samochód i przyczepę do bezpiecznego przewozu styropianu, mogące w jednym transporcie zabrać do 90 paczek. Sprzedajemy stal budowlaną i dostarczamy ją specjalnym, przystosowanym do jazdy w nierównym terenie autem, przeznaczonym do przewozu wielkogabarytowego stali, do 12 m długości.
Istniejemy i rozwijamy się już ponad 25 lat

Poniżej krótka specyfika firmy…

Ponad 40 pracowników, doświadczonych magazynierów, kierowców-dostawców, doradców i sprzedawców oraz pracowników biurowych. Po rozbudowie dysponujemy 3000 m2 powierzchni magazynowej i 2 ha powierzchni składowej. Dysponujemy flotą kilkunastu samochodów dostawczych do przewozu i rozładunku materiałów budowlanych paletowanych, elementowych i sypkich. W ofercie sprzedaży posiadamy towary wszystkich wiodących i popularnych producentów, a zdecydowaną większość z nich mamy zmagazynowaną w ilościach zabezpieczających zapotrzebowanie w regionie.

Wszystkie niezbędne materiały budowlane u nas zakupisz od ręki: od cegieł, pustaków i cementu począwszy, poprzez stropy, materiały izolacyjne, dachówki i inne pokrycia dachowe, suchą zabudowę i tynki, na farbach, lakierach i fugach skończywszy. Ponadto oferujemy na miejscu bogaty asortyment chemii budowlanej i wykończeniowej czy np. szeroki wachlarz kostki brukowej. Swego czasu poszerzyliśmy ofertę o ogrodzenia i dysponujemy dedykowanym do wyliczeń i wizualizacji programem, dzięki któremu w niezwykle szybki, sprawny i przejrzysty sposób możemy przygotować i zaprezentować wycenę i wizualizację ogrodzenia. Warto nadmienić, że posiadamy mieszalniki farb i tynków kilku wiodących producentów.

Misją firmy jest…

Naszą misją jest współtworzenie z odbiorcami partnerskich relacji, tak, aby mogli oni, zakupując u nas produkty, otrzymywać szczegółowe dane techniczne i mieć zapewnione profesjonalne doradztwo w kwestii interesujących ich zagadnień budowy oraz kompleksową obsługę w tym zakresie, wraz z szybką dostawą towarów we wskazane miejsce, np. na budowę.

Stawiamy na ciągły rozwój i modernizację, dzięki czemu realizujemy swoje cele. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów – z całą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Przez 25 lat działalności uzyskaliśmy wiele certyfikatów, świadczących o naszej rzetelności, między innymi certyfikat Rzetelna Firma, certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Przedsiębiorstwa Fair-Play.

Łyk historii…

Historia firmy rozpoczyna się w 1991 r. Nazwa “Bol-Ann” pochodzi od imon założycieli: Bolesława i Anny. Działalność swą firma na początku opierała głównie na sprzedaży opału, a z biegiem czasu asortyment był poszerzany o coraz większą gamę materiałów budowlanych.

Właściciele, chcąc rozwijać firmę, zakupili grunt, który obecnie zajmuje powierzchnię ok. 2 ha. Postawiono na nim magazyny o łącznej powierzchni ok. 1000 m2 i salon sprzedaży (600 m2).

W 1998 r. pieczę nad zarządzaniem przejęli synowie Bolesława – Tomasz i Marcin, dzięki którym firma Bol-Ann znalazła się pośród ok. 300 hurtowni materiałów budowlanych zrzeszonych w grupie Polskie Składy Budowlane.
Jest to największa w Polsce sieć w tej branży. Korzyści z tego posunięcia to m.in. lepsze warunki zakupowe materiałów budowlanych, a co za tym idzie, zwiększenie konkurencyjności na rynku sprzedaży materiałów budowlanych.
Przez następne lata firma prężnie rozwijała się, zwiększając swój asortyment i udział w rynku. Nieustannie też modernizowała swoją bazę magazynową i salon sprzedaży, który powiększył się ponad dwukrotnie. Kolejnym krokiem stało się dołączenie do sieci hurtowni budowlanych Grupy PSB PROFI.