W sobotę nasz zespół czeka kolejne spotkanie wyjazdowe w ramach rozgrywek I ligi kobiet gr. B. Tym razem udamy się do Gliwic, gdzie zmierzymy się z tamtejszym SPR-em. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00.

Sobotni pojedynek będzie doskonałą okazją do zmazania plamy po ostatniej porażce w Olkuszu. Wiemy, co nie funkcjonowało odpowiednio podczas tamtego meczu – zawodziła m.in. skuteczność. Nasze piłkarki ręczne wyciągnęły już odpowiednie wnioski, dlatego też mocno wierzymy, że tym razem wrócimy do Gniezna z kompletem punktów.

Nasz najbliższy przeciwnik ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i trzy porażki (w tym jedną po rzutach karnych). SPR Gliwice z dorobkiem czterech punktów plasuje się w tabeli na miejscu siódmym. Lokatę niżej sklasyfikowany jest MKS PR URBIS Gniezno. Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka uzbierały trzy “oczka”, ale zagrały dwa mecze mniej. Zainkasowały w nich triumf i porażkę.

Starcie z gliwiczankami zapowiada się bardzo ciekawie. Jego rozjemczyniami będą Monika Bązi oraz Melania Kessler. Początek rywalizacji, przypomnijmy, o godzinie 15:00 w sobotę. Trzymajcie kciuki za dobry wynik!