Po zwycięstwie w Gliwicach, nasz zespół czeka okres odpoczynku od rozgrywek ligowych. Na najbliższy weekend Związek Piłki Ręcznej w Polsce nie zaplanował kolejki, natomiast w dniach 9.-10.11. będziemy pauzować z uwagi na przesunięcie meczu z Cracovią.

Najbliższe dni poświęcimy na odwiedzenie grobów bliskich zmarłych. W rodzinnej atmosferze będziemy przeżywać uroczystość Wszystkich Świętych, by następnie wrócić do intensywnych treningów i przygotować się do kolejnych ligowych wyzwań.

Kolejny mecz zagramy w Poznaniu. W weekend 16/17 listopada naszym rywalem będzie tamtejszy JTC AZS. Spotkania w sercu Wielkopolski każdorazowo dostarczają wielu emocji, dlatego już teraz serdecznie zachęcamy do zarezerwowania czasu i wybrania się na derby.

24 listopada o godzinie 18:00 nareszcie spotkamy się w hali widowiskowo-sportowej imienia Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie. Tego dnia przyjdzie nam mierzyć się z KS Cracovią 1906. Będzie to zaległy mecz w ramach szóstej kolejki, który pierwotnie był planowany na weekend 9/10 listopada. Do zobaczenia!