Już w niedzielę czeka nas pierwszy w tym sezonie mecz MKS PR URBIS Gniezno przed gnieźnieńską publicznością. Miło nam poinformować, że sponsorem spotkania z KS Cracovia 1906 została firma ArmiCar!

Poniżej kilka słów od naszego sponsora:

Firma ArmiCar serdecznie zaprasza na mecz piłki ręcznej pomiędzy naszą drużyną MKS PR URBIS Gniezno i zespołem KS Cracovia 1906. Od kilku lat budujemy markę ArmiCar, stając się największą lokalną firmą działającą w branży motoryzacyjnej. Zasięgiem obejmujemy sąsiadujące z Wielkopolską regiony.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich marek jak: Carlamp, Carlube, Carplan, Oximo, Rowe, PZL Sędziszów, Dr Marcus. Jesteśmy także niezależną firmą budującą społeczność PROFI AUTO, tworząc markę jakości pod tym szyldem.

Części samochodowe, narzędzia, oleje, smary, kosmetyki samochodowe czy zapachy samochodowe to jest to, czego potrzebuje każdy użytkownik samochodu.

Zapraszamy do naszej hurtowni przy ulicy Grunwaldzkiej 6 w Gnieźnie w godzinach od 8 do 16 i w sobotę od 8 do 12. Polecamy obserwację naszej strony na Facebooku, gdzie codziennie można znaleźć nowe informacje dotyczące branży motoryzacyjnej –https://www.facebook.com/Armicar-315549698544929/.