Wobec wielu próśb kibiców, postanowiliśmy uruchomić dodatkową przedsprzedaż biletów na mecz MKS PR URBIS Gniezno – TS MKS San Jarosław.

Dbając o to, by przed meczem nie tworzyły się kolejki, uruchamiamy jeszcze dodatkową przedsprzedaż. Tym razem nie w naszym biurze, a w punkcie, który znajduje się w centrum Gniezna.

Wejściówki można nabywać u naszego partnera Kompleks. Pośrednictwo ubezpieczeniowe przy ulicy Moniuszki 3/104 (parter). Czynne w piątek w godzinach 10:00-18:00 i w sobotę – 10:00-14:00. To właśnie w tym miejscu przez cały sezon będzie funkcjonować nasz punkt kibica.

Ceny biletów:

Normalny – 10 PLN
Ulgowy – 5 PLN (do 18 lat, seniorzy – osoby powyżej 65. roku życia)
Rodzinny  – rodzice + dzieci – 20 PLN
Niepełnosprawni – GRATIS
Dzieci do 7. roku życia – GRATIS

W niedzielę wejście do hali będzie możliwe od godziny 17:00. Dla kibiców, zaproszonych gości i mediów udostępnione zostanie wejście A (od strony boiska hokejowego). Przypomnijmy, że początek meczu z jarosławiankami zaplanowano na godzinę 18:00.