Nie było Cię na pierwszym meczu MKS PR URBIS w Gnieźnie? A może przypadkiem nie dostałeś klaskacza? Nic straconego! Nadal możesz włączyć się w walkę o skuter ufundowany przez naszych partnerów. Zasady rywalizacji są bardzo proste.

Do walki o skuter może stanąć każdy. Wystarczy regularnie uczęszczać na mecze gnieźnieńskich szczypiornistek i wycinać fragmenty zdjęcia zespołu z klaskacza, a następnie ułożyć je w całość i nakleić na specjalnie przygotowany druk. Podczas ostatniego meczu sezonu kartki zostaną zebrane, a następnie dojdzie do losowania. Osoba, której dopisze szczęście, stanie się posiadaczem nowego skutera!

– Zachęcamy kibiców do aktywnego uczestnictwa w zabawie przygotowanej przez nasz klub. Mamy nadzieję, że wprowadzony element rywalizacji sprawi, że jeszcze chętniej będą przychodzić na domowe spotkania piłkarek ręcznych MKS PR URBIS Gniezno. Szczęśliwiec wyjedzie z hali skuterem, który z pewnością przyda się wiosną czy latem. Ten konkurs to kolejna z nowych atrakcji dla fanów naszej drużyny – mówi Arkadiusz Nowicki, wiceprezes MKS PR Gniezno.

Sponsorzy nagrody: Motomar, ELFIH, Drukarnia Majorczyk, Armicar, Armonbis.