Poniżej krótka charakterystyka KOPTRANS:

Masz dosyć słuchania obietnic innych firm? Postaw na jakość i doświadczenie! Nasza firma posiada 10-letnie doświadczenie w branży transportowej. Wszystkie zlecenia od naszych klientów są rozpatrywane i indywidualnie dostosowywanie do ich potrzeb. Dzięki wyszkoleniu naszych kierowców oraz zróżnicowanemu taborowi realizujemy transport krajowy jak i międzynarodowy, transport przesyłek paletowych oraz kruszyw, a także wiele innych. Świadczymy usługi transportowe pojazdami typu plandeki, wywrotki oraz transport podwoziem. Wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, a podstawą jest dobry kontakt z klientem. Postaw na jakość i doświadczenie w branży, postaw na KOPTRANS!

Więcej informacji znajdziecie pod numerem telefonu ? 609-217-516 oraz ? e-mail p.u.kotrans@wp.pl.