Akademia Piłki Ręcznej MKS Gniezno pozyskała sponsora strategicznego!

W najbliższych dwóch sezonach tytuł ten będzie należeć do firmy ROLTECH z Kłecka. Umowa podpisana została do końca sierpnia 2021 r. z opcją jej przedłużenia na kolejne sezony. Jako Sponsor Strategiczny Akademii firma ROLTECH wesprze klub w wychowaniu nowego pokolenia świetnie wyszkolonych piłkarek ręcznych. Cieszymy się z pozyskania sponsora strategicznego dla naszej Akademii. Rozpoczynająca się właśnie współpraca to dla nas ważny i wiele znaczący moment w historii. Cieszy nas fakt, że w tak niedługim czasie funkcjonowania naszego projektu efekty są tak bardzo widoczne, a adeptek ciągle przybywa. Wierzę, że ta współpraca w przyszłości przyniesie ze sobą spore korzyści dla sponsora strategicznego, a także będzie miała przełożenie na pierwszą drużynę MKS-u –  powiedział Przemysław Błachowiak, dyrektor Akademii.

Logo firmy Roltech trafi na koszulki adeptek. Wraz ze sponsorem przewidujemy wiele ciekawych projektów, ale o szczegółach współpracy poinformujemy w najbliższym czasie.

Firma Roltech oferuje pokrycia dachowe, kostki brukowe i materiały wykończeniowe. Szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi oraz elektronarzędzi, a także artykułów BHP pozwoli świetnie przygotować się każdemu do pracy.

Witamy w Akademii i dziękujemy za zaufanie!