Wakacje to czas odpoczynku od szkolnych obowiązków, nauki i konieczności rannego wstawania, a także częściowo wolny od stricte obowiązkowych i regularnych treningów w Akademii. W zamian proponujemy pierwszy w historii obóz szkoleniowy oraz półkolonie! Do regularnych treningów wracamy dopiero 18 sierpnia.

Poniżej harmonogram Akademii w lipcu i sierpniu oraz informacje dotyczące obozu:
21.07. – Rozpoczęcie półkolonii przechodzących w obóz
31.07. – Powrót z obozu
18.08. – Powrót do regularnych treningów

Półkolonie i obóz przyszłych szczypiornistek zapewnią dziewczynkom rozbudowane i bezpieczne szkolenie w zakresie piłki ręcznej uzupełnione elementami z piłki plażowej, obejmujące szeroki zakres technik, umiejętności i taktyk. Młode adeptki podejmą sportowe wyzwania dostosowane do ich poziomu trudności, trenując w bezpiecznym i wspierającym otoczeniu koleżanek oraz doświadczonych trenerek. Oferujemy intensywny i specjalistyczny zestaw treningów, a także aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, pogłębienie znajomości i cały bagaż pozytywnych wspomnień na lata.

Wakacyjny pakiet obejmuje:

 • Półkolonie
  Data: 21.-24.07.
  Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 3
  Czas trwania: około 5 godzin dziennie
 • Obóz
  Data: 25-31.07.2020
  Miejsce: “Biwakowisko” w Kłecku
  W pakiecie:
  – nocleg pod namiotami,
  – pełne wyżywienie,
  – treningi prowadzone na boisku przystosowanym do gry w piłkę plażową przez członkinie kadry Polski,
  – na obozie poza szkoleniem liczne atrakcje i aktywności: ognisko, przejazdy bryczką, podchody, plaża itp.,
  – niezapomniane wspomnienia.
  Koszt: 750 zł.

Prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach poprzez SMS. W razie pytań prosimy o telefon.