Już w sobotę rozpocznie się dwudniowy turniej dla dzieci i młodzieży XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt “Gniezno Santander Cup 2020”. W zawodach weźmie udział dziesięć zespołów w kategorii młodziczka i osiem w kat. dzieci. Prezentujemy szczegółowy harmonogram meczów. Zapraszamy do kibicowania – wstęp wolny!

MŁODZICZKA (hala GOSiR, ul. Sportowa 5 – Stara oraz hala widowiskowo-sportowa, ul. Sportowa 3 – Nowa) 

           Grupa A:                                                               Grupa B:

MKS PR 06’ Gniezno                                              MKS PR 07’ Gniezno

UKS Pantery Dopiewo                                            UKS Bukowia Buk

UKS Olimpijczyk Budzyń                                       MKS Victoria Świebodzice

UKS Lider Sławno                                                   MKS Brodnica I

MKS Brodnica II                                                     SPR Kępno

Sobota:

  1.  9.00 – MKS PR 06’ Gniezno – UKS Pantery Dopiewo (gr. A) – Hala Nowa
  2.  9.00 – MKS PR 07’ Gniezno – UKS Bukowia Buk (gr. B)
  3.  9.30 – UKS Olimpijczyk Budzyń – UKS Lider Sławno (gr. A) – Hala Nowa
  4.  9.30 – MKS Victoria Świebodzice – MKS Brodnica I (gr. B)
  5. 10.00 – MKS Brodnica II – MKS PR 06’ Gniezno (gr. A) – Hala Nowa
  6. 10.00 – SPR Kępno – MKS PR 07’ Gniezno (gr. B)
  7. 10.30 – UKS Pantery Dopiewo – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) – Hala Nowa
  8. 10.30 – UKS Bukowia Buk – MKS Victoria Świebodzice (gr. B)
  9. 11.00 – UKS Lider Sławno – MKS Brodnica II (gr. A) – Hala Nowa
  10. 11.00 – MKS Brodnica I – SPR Kępno (gr. B)
  11. 11.30 – MKS PR 06’ Gniezno – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A)
  12. 11.30 – MKS PR 07’ Gniezno – MKS Victoria Świebodzice (gr. B) – Hala Nowa
  13. 12.00 – MKS Brodnica II – UKS Pantery Dopiewo (gr. A)
  14.   12.00 – SPR Kępno – UKS Bukowia Buk (gr. B) – Hala Nowa
  15. 12.30 – UKS Lider Sławno – MKS PR 06’ Gniezno (gr. A)
  16. 12.30 – MKS Brodnica I – MKS PR 07’ Gniezno (gr. B) – Hala Nowa
  17. 13.00 – UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Brodnica II (gr. A)
  18. 13.00 – MKS Victoria Świebodzice – SPR Kępno (gr. B) – Hala Nowa
  19. 13.30 – UKS Pantery Dopiewo – UKS Lider Sławno (gr. A)
  20. 13.30 – UKS Bukowia Buk – MKS Brodnica I (gr. B) – Hala Nowa

Mecze o miejsca: mecze rozgrywane na Nowej Hali

  1. 15.00 – mecz o IX miejsce A5 – B5
  2. 15.40 – mecz o VII miejsce A4 – B4
  3. 16.20 – mecz o V miejsce A3 – B3
  4. 17.00 – mecz o III miejsce A2 – B2
  5. 17.40 – mecz o I miejsce A1 – B1

18.40 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

DZIECI (hala GOSiR, ul. Sportowa 5 – Stara oraz hala widowiskowo-sportowa, ul. Sportowa 3 – Nowa)

           Grupa A:                                                                Grupa B:

MKS Tuzinek Gniezno                                             APR Gladiator Oborniki

UKS Bukowia Buk                                                    UKS Pantery Dopiewo

UKS Olimpijczyk Budzyń                                       MLUKS Orlik Kcynia

MKS Brodnica                                                          APR Gniezno

Niedziela:

  1. 9.00 – MKS Tuzinek Gniezno – UKS Bukowia Buk (gr. A) – Hala Nowa
  2. 9.00 – APR Gladiator Oborniki – UKS Pantery Dopiewo (gr. B)
  3. 9.30 – UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Brodnica (gr. A) – Hala Nowa
  4. 9.30 – MLUKS Orlik Kcynia – APR Gniezno (gr. B)
  5. 10.30 – MKS Brodnica – MKS Tuzinek Gniezno (gr. A) – Hala Nowa
  6. 10.30 – APR Gniezno – APR Gladiator Oborniki (gr. B)
  7. 11.00 – UKS Bukowia Buk – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) – Hala Nowa
  8. 11.00 – UKS Pantery Dopiewo – MLUKS Orlik Kcynia (gr. B)
  9. 12.00 – UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Tuzinek Gniezno (gr. A) – Hala Nowa
  10. 12.00 – MLUKS Orlik Kcynia – APR Gladiator Oborniki (gr. B)
  11. 12.30 – UKS Bukowia Buk – MKS Brodnica (gr. A) – Hala Nowa
  12. 12.30 – UKS Pantery Dopiewo – APR Gniezno (gr. B)

Ćwierćfinały: mecze rozgrywane na Nowej Hali

  1. 14.00 – A3 – B4
  2. 14.30 – B3 – A4
  3. 15.00 – A1 – B2
  4. 15.30 – B1 – A2

Mecze o miejsca: mecze rozgrywane na Nowej Hali

  1. 16.00 – mecz o VII miejsce przegrani meczów 13 i 14
  2. 16.30 – mecz o V miejsce – wygrani meczów 13 i 14
  3. 17.00 – mecz o III miejsce przegrani meczów 15 i 16
  4. 17.30 – mecz o I miejsce – wygrani meczów 15 i 16

18.15 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU