Turniej “Gniezno Santander Cup 2020” w kategorii młodziczka przeszedł do historii. Najlepszy okazał się zespół MKS Victoria Świebodzice, który w wielkim finale pokonał 21:19 ekipę UKS Lider Sławno.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki.

MKS PR 06’ Gniezno – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) 12:12
MKS PR 07’ Gniezno – UKS Bukowia Buk (gr. B) 11:17
UKS Pantery Dopiewo – UKS Lider Sławno (gr. A) 9:14
MKS Victoria Świebodzice – MKS Brodnica I (gr. B) 18:11
MKS Brodnica II – MKS PR 06’ Gniezno (gr. A) 6:14
SPR Kępno – MKS PR 07’ Gniezno (gr. B) 8:10
UKS Pantery Dopiewo – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) 6:11
UKS Bukowia Buk – MKS Victoria Świebodzice 13:17
UKS Lider Sławno – MKS Brodnica II (gr. A) 18:10
MKS Brodnica I – SPR Kępno (gr. B) 13:10
MKS PR 06’ Gniezno – UKS Pantery Dopiewo (gr. A) 6:9
MKS PR 07’ Gniezno – MKS Victoria Świebodzice (gr. B) 17:12
MKS Brodnica II – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) 8:13
SPR Kępno – UKS Bukowia Buk (gr. B) 8:14
UKS Lider Sławno – MKS PR 06’ Gniezno (gr. A) 19:7
MKS Brodnica I – MKS PR 07’ Gniezno (gr. B) 9:10
UKS Pantery Dopiewo – MKS Brodnica II (gr. A) 8:8
MKS Victoria Świebodzice – SPR Kępno (gr. B) 22:12
UKS Olimpijczyk Budzyń – UKS Lider Sławno (gr. A) 8:14
UKS Bukowia Buk – MKS Brodnica I (gr. B) 15:4

Poszczególne lokaty po fazie grupowej:

Grupa A:

  1. UKS Lider Sławno
  2. UKS Pantery Dopiewo
  3. UKS Olimpijczyk Budzyń
  4. MKS PR 06` Gniezno
  5. MKS Brodnica II

Grupa B:

  1. MKS Victoria Świebodzice
  2. UKS Bukowia Buk
  3. MKS PR 07` Gniezno
  4. MKS Brodnica I
  5. SPR Kępno

Mecze o ostateczne miejsca:

Mecz o IX miejsce – MKS Brodnica II – SPR Kępno 12:18
Mecz o VII miejsce – MKS PR 06` Gniezno – MKS Brodnica I 12:22
Mecz o V miejsce – UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS PR 07` Gniezno 11:18
Mecz o III miejsce – UKS Pantery Dopiewo – UKS Bukowia Buk 12:19
Mecz o I miejsce – UKS Lider Sławno – MKS Victoria Świebodzice 19:21

Ostateczna klasyfikacja:

  1. MKS Victoria Świebodzice
  2. UKS Lider Sławno
  3. UKS Bukowia Buk
  4. UKS Pantery Dopiewo
  5. MKS PR 07` Gniezno
  6. Olimpijczyk Budzyń
  7. MKS Brodnica I
  8. MKS PR 06` Gniezno
  9. SPR Kępno
  10. MKS Brodnica II
Król strzelców: Martyna Szczepanik (Świebodzice)
Najlepsza bramkarka: Kinga Karaś (Buk)
Najlepsza zawodniczka: Patrycja Barna (Świebodzice)
Najaktywniejsza zawodniczka: Zuzanna Warać (Sławno)

 

Siódemka turnieju:

  1. Justyna Adamczewska (Świebodzice)
  2. Agata Myślińska (Sławno)
  3. Karolina Juchacz (Buk)
  4. Natalia Maćkowiak ( Dopiewo)
  5. Michalina Kowalska (Gniezno)
  6. Julia Wlazło (Budzyń)
  7. Wiktoria Haremza (Gniezno)