Niedziela to drugi dzień zmagań w ramach  “Gniezno Santander Cup 2020”. Tym razem rywalizowano w kategorii dzieci reprezentujących kategorie wiekowe 2009. Na listę zwycięzców XIV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej rozgrywanego jak co roku w pierwszej stolicy Polski wpisała się drużyna MLUKS Orlik Kcynia.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki:

MKS Tuzinek Gniezno – UKS Bukowia Buk (gr. A) 6:11
APR Gladiator Oborniki – UKS Pantery Dopiewo (gr. B) 7:16
UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Brodnica (gr. A) 12:10
MLUKS Orlik Kcynia – APR Gniezno (gr. B) 30:3
MKS Brodnica – MKS Tuzinek Gniezno (gr. A) 16:16
APR Gniezno – APR Gladiator Oborniki (gr. B) 1:15
UKS Bukowia Buk – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) 14:5
UKS Pantery Dopiewo – MLUKS Orlik Kcynia (gr. B) 12:8
UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Tuzinek Gniezno (gr. A) 3:11
MLUKS Orlik Kcynia – APR Gladiator Oborniki (gr. B)
UKS Bukowia Buk – MKS Brodnica (gr. A) 13:8
UKS Pantery Dopiewo – APR Gniezno (gr. B) 27:3

Poszczególne lokaty po fazie grupowej:

Grupa A:

  1. UKS Bukowia Buk
  2. MKS Tuzinek Gniezno
  3. UKS Olimpijczyk Budzyń
  4. MKS Brodnica

Grupa B:

  1. UKS Pantery Dopiewo
  2. MLUKS Orlik Kcynia
  3. APR Gladiator Oborniki
  4. APR Gniezno

 

Półfinały:

UKS Olimpijczyk Budzyń – APR Gniezno 14:1
APR Gladiator Oborniki – MKS Brodnica 15:16
UKS Bukowia Buk – MLUKS Orlik Kcynia 8:12
UKS Pantery Dopiewo – MKS Tuzinek Gniezno 14:10

Mecze o ostateczne miejsca:

Mecz o VII miejsce – APR Gniezno – APR Gladiator Oborniki 3:16
Mecz o V miejsce – UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Brodnica 9:8
Mecz o III miejsce – MKS Tuzinek Gniezno – UKS Bukowia Buk 6:15
Mecz o I miejsce – UKS Pantery Dopiewo – MLUKS Orlik Kcynia 9:10

Ostateczna klasyfikacja:

  1. MLUKS Orlik Kcynia
  2. Pantery Dopiewo
  3. UKS Bukowia Buk
  4. MKS Tuzinek Gniezno
  5. UKS Olimpijczyk Budzyń
  6. MKS Brodnica
  7. APR Gladiator Oborniki
  8. APR Gniezno

Królem strzelców: Amelia Zimna (Buk)
Najlepsza bramkarka: Wiktoria Chalamska (Dopiewo).
Najbardziej waleczna zawodniczka: Hanna Kasperczak (Budzyń).
Najlepsza zawodniczka: Iga Wiśniewska (Kcynia).

 

Ósemka turnieju:

  1. Martyna Ciesielska (Kcynia)
  2. Patrycja Sammler (Dopiewo)
  3. Oliwia Polak (Buk)
  4.  Angelika Kleczkowska( Gniezno)
  5. Julia Marek (Budzyń)
  6. Oliwia Dębek (Brodnica)
  7. Julia Popiela (Oborniki)
  8. Pola Michalak (Gniezno)