Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą wodą. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę. Jeśli szukasz nowych wyzwań, aktywności pełnych zabawy i radości to obóz szkoleniowy organizowany przez Akademią MKS PR Gniezno jest idealnym rozwiązaniem.

Obóz kierowany głównie dla przyszłych szczypiornistek zapewni dziewczynkom rozbudowane i bezpieczne szkolenie w zakresie piłki ręcznej uzupełnione elementami z piłki plażowej, obejmujące szeroki zakres technik, umiejętności i taktyk. Młode adeptki podejmą sportowe wyzwania dostosowane do ich poziomu trudności, trenując w bezpiecznym i wspierającym otoczeniu koleżanek oraz doświadczonych trenerek. Oferujemy nie tylko intensywny i specjalistyczny zestaw treningów, ale także aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, pogłębienie znajomości i cały bagaż pozytywnych wspomnień na lata.

Pakiet obejmuje:

 • Data: 14-23.07.2021
 • Miejsce: “Biwakowisko” w Kłecku
 • Cena: 800 zł
 • Świadczenia:
  – 8 noclegów pod 2-3 osobowymi namiotami,
  – pełne wyżywienie,
  – treningi prowadzone na boisku przystosowanym do gry w piłkę plażową, a także treningi na hali,
  – na obozie poza szkoleniem liczne dodatkowe atrakcje i aktywności zależne od pogody: ognisko, podchody, plaża, rajd pieszy, przejażdżka skuterami wodnymi, żaglówką itp., a także wycieczki do Gąsawy (przejażdżka kolejką wąskotorową, zwiedzanie ruin zamku biskupów gnieźnieńskich i muzeum kolei wąskotorowych), Biskupina (zwiedzanie osady), Poznania (ZOO oraz Malta Ski),
  – codziennie rano przed śniadaniem rozgrzewka przy muzyce na dobry początek dnia
  – niezapomniane wspomnienia.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian godzin i dni poszczególnych punktów programu lub ewentualnej rezygnacji z przyczyn od niego niezależnych.

Zapisy trwają do 30 czerwca. Istnieje możliwość zapłaty bonem turystycznym.

Dokumenty do pobrania:

Karta Kwalifikacyjna Uczestnika 2021

Oświadczenie rodzica lub opiekuna o stanie zdrowia uczestnika