Już w piątek rozpocznie się trzydniowy turniej dla dzieci i młodzieży “Gniezno Santander Cup 2021”. W zawodach weźmie udział dwanaście zespołów w kategorii młodziczka i dwanaście w kat. dzieci. Prezentujemy szczegółowy harmonogram meczów. Zapraszamy do kibicowania – wstęp wolny!

MŁODZICZKA (hala GOSiR, ul. Sportowa 5 – Stara), (hala widowiskowo-sportowa, ul. Sportowa 3 – Nowa)

GRUPA A GRUPA B
MKS PR `07 Gniezno SPR Kępno
Łukovia Łuków Zagłębie Lubin
Olimpijczyk Budzyń Dąbrowa Chełmińska
Handball 24 Wrocław UKS Banino
Politechnika Koszalińska Pantery Dopiewo
Millenium Świekatowo Kadra War-Maz

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK:

15:30 MKS PR `07 Gniezno – Łukovia Łuków (nowa hala)

16:10 Olimpijczyk Budzyń – Handball 24 Wrocław (nowa hala)

15:30 SPR Kępno – Zagłebie Lubin

16:10 Dąbrowa Chełmińska – UKS Banino

16:50 Politechnika Koszalińska – Millenium Świekatowo (nowa hala)

17:50 MKS PR `07 Gniezno – Handball 24 Wrocław (nowa hala)

16:50 Pantery Dopiewo – Kadra War-Maz.

17:50 UKS Banino – SPR Kępno

18:30 Łukovia Łuków – Politechnika Koszalińska (nowa hala)

19:10 Millenium Świekatowo – Olimpijczyk Budzyń (nowa hala)

18:30 Zagłębie Lubin – Pantery Dopiewo

19:10 Kadra War-Maz. – Dąbrowa Chełmińska

SOBOTA:

08:30 Pantery Dopiewo – SPR Kępno (nowa hala)

09:10 Zagłębie Lubin – Dąbrowa Chełmińska (nowa hala)

08:30 MKS PR `07 Gniezno – Politechnika Koszalin

09:10 Łukovia Łuków – Olimpijczyk Budzyń

10:50 UKS Banino – Kadra War-Maz. (nowa hala)

11:30 SPR Kępno – Dąbrowa Chełmińska (nowa hala)

10:50 Handball 24 Wrocław – Millenium Świekatowo

11:30 MKS PR `07  Gniezno – Olimpijczyk Budzyń

12:10 Pantery Dopiewo – UKS Banino (nowa hala)

12:50 Kadra War – Maz. – Zagłebie Lubin (nowa hala)

12:10 Politechnika Koszalińska – Handball 24 Wrocław

12:50 Millenium Świekatowo – Łukovia Łuków

15:30 MKS PR `07 Gniezno – Millenium Świekatowo (nowa hala)

15:30 SPR Kępno – Kadra War-Maz.

16:10 Łukovia Łuków – Olimpijczyk Budzyń (nowa hala)

16:10 Zagłebie Lubin – Dąbrowa Chełmińska

16:50 Handball 24 Wrocław -Politechnika Koszalin (nowa hala)

16:50 UKS Banino – Pantery Dopiewo

Niedziela:

1. 08:00 A5-B6 (nowa hala)

2. 08:00 B5-A6

3. 08:40 A3-B4 (nowa hala)

4. 08:40 B3-A4

5. 09:20 A1-B2 (nowa hala)

6. 09:20 B1-A2

10:00 (o XI m.) przegrani meczu 1-2

10:00 (o IX m.) wygrani meczu 1-2 (nowa hala)

10:40 (o VII m.) przegrani meczu 3-4

10:40 (o V m.) wygrani meczu 3-4 (nowa hala)

11:20 (o III m.) przegrani meczu 5-6 (nowa hala)

13:00 (o I m.) wygrani meczu 5-6 (nowa hala)

14:00 Uroczyste zakończenie turnieju – hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 3