W środę, 26 października w hali GOSiR, przy ulicy Sportowej 5, odbył się I Turniej, Grupy II w Wielkopolskiej Lidze Dzieci. W turnieju wzięły udział cztery zespoły.

UKS Bukovia Buk pod wodzą Skomry Rafała, SPR Kępno pod wodzą Marty Walczak – Hadryś, APR Gladiator Oborniki pod wodzą Michała Pietrzaka oraz gospodarz – MKS Tuzinek SP7 Gniezno pod wodzą Romana Solarka. Rozegrano 6 meczy, które zakończyły się następującymi wynikami:

MKS Tuzinek SP7 Gniezno – APR Gladiator Oborniki – 4:4 (rzuty karne 1:2)

MKS Tuzinek SP7 Gniezno: Majchrzak, Kędra, Andrzejewska (1), Maciejewska, Kurczewska (2), Tomkowiak, Dereń, Pruss, Gałczyńska, Kaźmierczak, Sänger, Radlińska (1).

APR Gladiator Oborniki: Andrzejewska, Stencel, Disterheft, Gawlik, Jastrząbek (2), Nowoświat, Otto (1), Wojtczak (1), Nawrocka, Paulus, Pietrzak, Dąbrowicz, Glura – Karasiewicz, Perlicjan, Czaban.

SPR Kępno – UKS Bukovia Buk – 0:11

SPR Kępno: Doroz, Godek, Przybył, Krzemińska, Sułkowska, Moska, Głowińkowska, Grotkowska, Musiała, Paprocka, Wróbel, Gruszka, Kobylecka, Sienkiewicz.

UKS Bukovia Buk: Maruszewska, Gawron (2), Białorucka, Hałas (2), Kryś (1), Grunt (1), Prekop (4), Gawron (1).

MKS Tuzinek SP7 Gniezno – UKS Bukovia Buk – 5:4

MKS Tuzinek SP7 Gniezno: Majchrzak, Kędra, Andrzejewska, Maciejewska, Kurczewska, Tomkowiak (1), Dereń, Pruss, Gałczyńska, Kaźmierczak, Sänger (3), Radlińska (1).

UKS Bukovia Buk: Maruszewska, Gawron (1), Białorucka, Hałas, Kryś (3), Grunt, Prekop, Gawron.

APR Gladiator Oborniki – SPR Kępno – 8:2

APR Gladiator Oborniki: Andrzejewska, Stencel, Disterheft, Gawlik, Jastrząbek, Nowoświat, Otto (5), Wojtczak (1), Nawrocka (1), Paulus, Pietrzak, Dąbrowicz (1), Glura – Karasiewicz, Perlicjan, Czaban.

SPR Kępno: Doroz, Godek, Przybył, Krzemińska, Sułkowska, Moska, Głowińkowska, Grotkowska, Musiała, Paprocka (1), Wróbel (1), Gruszka, Kobylecka, Sienkiewicz.

MKS Tuzinek SP7 Gniezno – SPR Kępno – 10:1

MKS Tuzinek SP7 Gniezno: Majchrzak, Kędra, Andrzejewska, Maciejewska, Kurczewska (5), Tomkowiak, Dereń, Pruss (1), Gałczyńska (1), Kaźmierczak, Sänger (2), Radlińska (1).

SPR Kępno: Doroz, Godek, Przybył, Krzemińska, Sułkowska, Moska, Głowińkowska, Grotkowska, Musiała (1), Paprocka, Wróbel, Gruszka, Kobylecka, Sienkiewicz.

UKS Bukovia Buk – APR Gladiator Oborniki – 6:5.

UKS Bukovia Buk: Maruszewska, Gawron (2), Białorucka, Hałas (1), Kryś, Grunt, Prekop (2), Gawron (1).

APR Gladiator Oborniki: Andrzejewska, Stencel, Disterheft (2), Gawlik, Jastrząbek (1), Nowoświat, Otto (1), Wojtczak (1), Nawrocka, Paulus, Pietrzak, Dąbrowicz, Glura – Karasiewicz, Perlicjan, Czaban.