Po ponad roku przerwy od szczypiorniaka, do MKS PR Urbis Gniezno wraca Lidia Kobyłecka! Bramkarka swoją karierę postanowiła zakończyć wraz z sezonem 2020/2021. Lidia wraca do gry, gdzie będzie reprezentować barwy beniaminka PGNiG Superligi Kobiet.

Lidia zapytana jak się czuję z decyzją o powrocie odpowiedziała:

„Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę ponownie stać się częścią drużyny i razem z dziewczynami zawalczyć na parkietach superligowych. Jest mnóstwo emocji. Trudno je określić. Na pewno jest to jedna wielka optymistyczna bomba.”

Podkreśla też, że MKS zawsze będzie jej drugim domem:

„W MKSie spędziłam spory kawał swojego życia, więc zawsze będzie on moim drugim domem.”

Najbliższa okazja na debiut w Superlidze, w barwach MKS PR Urbis Gniezno, nadarzy się już dziś o godzinie 19:00, w hali im. Mieczysława Łopatki, gdzie Gnieźnianki zmierzą się z drużyną z Chorzowa.