Karnety

KUP KARNET – WSPIERAJ KLUB!

Wszystkich sympatyków piłki ręcznej oraz MKS PR URBIS Gniezno zachęcamy do zakupu karnetów na mecze z udziałem naszego klubu w nowym I-ligowym sezonie. Karnety normalne w cenie 100 złotych oraz ulgowe w cenie 66 złotych uprawniają do wstępu na wszystkie mecze z udziałem naszego zespołu organizowane w Hali im. Mieczysława Łopatka przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie. Ich posiadanie to gwarancja wstępu i miejsca na trybunach podczas meczy naszych szczypiornistek. W związku z licznymi obostrzeniami sanitarnymi pojemność hali została ograniczona do 50%. Pula karnetów jest, więc limitowana.

Karnety pierwszy raz w historii klubu są w formie elektronicznej a ich sprzedaż przeniesiona do internetu.

Kupując karnet, bezpośrednio wspierasz nasz klub.

Bilety

Sezon 2020/21 to też zmiany w systemie biletowym. Obowiązywać będą tylko trzy taryfy.

30 zł bilet rodziny (dwójka opiekunów plus dzieci), 12 zł bilet normalny oraz 8 zł bilet ulgowy, przysługujący młodzieży szkolnej od 7 do 15 lat, a także emerytom i rencistom.

ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY WAM, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI !!!