Dane adresowe:

Miejski Klub Sportowy Piłki Ręcznej

Rozgrywki ligowe: Hala widowiskowo-sportowa im. Mieczysława Łopatki
ul. Sportowa 3, 62-200 Gniezno

Siedziba klubu: os. Kazimierza Wielkiego 33, 62-200 Gniezno
Konto: Santander 82 1090 1375 0000 0001 4276 2500
E-mail: klub@mks-gniezno.pl

NIP: 784 24 99 357
KRS: 0000613465

Akademia MKS PR Gniezno

Telefon kontaktowy: 666 363 715
Konto: Santander 75 1090 1375 0000 0001 4276 2820

Dane kontaktowe

Arkadiusz Koronka – wiceprezes:
Tel. 665 277 577, e-mail: a.koronka@mks-gniezno.pl
Jerzy Imbierowicz - sekretarz i prezes honorowy:
Tel. 608 437 884, e-mail: j.imbierowicz@mks-gniezno.pl
Robert Popek – członek/trener:
Tel. 606 230 737, e-mail: r.popek@mks-gniezno.pl
Roman Solarek – trener:
Tel. 607 183 813, e-mail: r.solarek@mks-gniezno.pl
Przemysław Błachowiak – dyrektor ds. rozwoju akademii:
Tel. 668 157 444, e-mail: p.blachowiak@mks-gniezno.pl
Natalia Różewska – akademia:
e-mail: akademia@mks-gniezno.pl
Mateusz Domański - współpraca z mediami:
Tel. 696 188 438, e-mail: m.domanski@mks-gniezno.pl